Бічні стінки на конвеєрній стрічці

Бічні стінки на конвеєрній стрічці

Бічні стінки на конвеєрній стрічці - це нова опція для утримання невеликих продуктів.

ГСК Червоний Трикутник провідний виробник легкоочіщающейся конвеєрних стрічок для харчової промисловості, тепер пропонує бічну стрічку конвеєрну з твердою поверхнею на своїй конвеєрної лінії. Використання бічних стінок на конвеєрній стрічці забезпечує покращений контроль і локалізацію дрібних або тендітних харчових продуктів.

Бічні стінки герметично прилягають до конвеєрній стрічці і ремені плоскому, що зменшує пошкодження вироби, яке може бути викликане статичними бічними стінками. Зменшуючи зазор між бічними стінками і прольотами до 5 мм, ремінь стрічка конвеєрна також зводить до мінімуму ймовірність відкату продукту, тим самим підвищуючи якість продукту.

Транспортерна стрічка пропонує варіант як для пластикового з'єднання, так і для стрічки з твердою поверхнею.

На додаток до бічних стінок включають в себе традиційну плоску вершину, верхню частину і полози 90 o, 75 o і совок. Термопластичний ремінь з твердою поверхнею - це інноваційна запатентована технологія, яка першою об'єднала в собі кращі характеристики стилю модульних пластикових ланок і традиційних плоских ременів і конвеєрній стрічці.

Стрічки транспортерні з твердою поверхнею є гомогенним термопластом зі 100% закритими поверхнями, що робить їх добре придатними для гігієнічних застосувань в харчовій промисловості.

На перший погляд вони можуть здатися традиційними плоскими ременями і конвеєрній стрічці. Що робить їх значно краще, так це запатентована система позитивного приводу від ГСК Червоний Трикутник. На відміну від традиційних плоских ременів, ця конвеєрна стрічка наводяться в рух зірочками, як модульний пластиковий ремінь, і не натягнуті, що дозволяє легко піднімати їх для очищення харчового конвеєра і вирішувати практично всі традиційні проблеми плоских ременів і транспортерної стрічки.

Стрічка конвеєрна від Крокус Промсервіс ідеально підходять для застосування на певних харчових конвеєрах, де потрібно 100% закрита поверхню.

Застосування транспортерної стрічки і ременів плоских, які вимагають надзвичайно високої санітарної обробки або частого очищення, виграють від технології ГСК Червоний Трикутник.
У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 26.04.2020 Статті