Важливі заходи безпеки, з конвеєрною стрічкою на заводі

Важливі заходи безпеки, з конвеєрною стрічкою на заводі

Конвеєрні стрічки мають багато переваг на промисловому робочому місці.

Багато виробничі процеси були б неможливі без використання клинових ременів і інших конвеєрних стрічок. Однак не всі в стрічкових конвеєрах позитивно. Деякі поліуретанові ремені і конвеєрні стрічки створюють проблеми безпеки для співробітників. У вересні 2012 року заводський робітник в Північному Йоркширі, Великобританія, зламав руку при неправильній експлуатації пристрою. Ці нещасні випадки можуть статися, коли необхідні і належні запобіжні заходи не будуть прийняті при використанні конвеєрних стрічок. Більшість систем з поліуретанових ременів і конвеєрної стрічки мають функції безпеки, які можуть запобігти нещасним випадкам, але якщо співробітники не навчені правильному використанню ременів, можуть відбутися подальші нещасні випадки.

Існує два основних способи, якими компанія може підвищити безпеку своїх поліуретанових ременів і інших конвеєрних стрічок. По-перше, компанія повинна реалізувати заходи безпеки і правила, які допоможуть запобігти нещасним випадкам. По-друге, компанія повинна регулярно перевіряти пристрої, щоб переконатися, що поліуретанові ремені функціонують належним чином і не заподіють шкоди працівникам через несправні частин або систем.

Більшість виробників конвеєрної стрічки постачають свої конвеєри функціями безпеки, які допомагають запобігти нещасним випадкам.

Ці функції включають в себе кнопки швидкого зупинки у випадках, коли щось застряє в конвеєрних механізмах, програми автоматичного виявлення, які можуть виявляти потенційні проблеми, перш ніж вони піддають співробітників ризику, і захисні пристрої, які запобігають вплив на працівників швидко рухомих частин і машин конвеєра. Однак, якщо співробітники не знають, як активувати ці заходи безпеки, вони все одно можуть постраждати. Навчання всіх співробітників належної безпеки на конвеєрі є одним з кращих способів зниження ризику для співробітників.

Компанії також повинні регулярно оглядати свої конвеєрні стрічки, щоб переконатися в їх правильній роботі.

Ці перевірки повинні проводитися два рази на рік або щокварталу, в залежності від віку ременя і завдань, які він виконує. Чим небезпечніше завдання, тим частіше повинні бути перевірки.
У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 27.04.2020 Статті