Стрічковий скребок для конвеєрної стрічки

Стрічковий скребок для конвеєрної стрічки

Крокус Промсервіс, провідний виробник легко очищаються конвеєрних стрічки для харчової та пакувальної промисловості, тепер пропонує додаткове лезо шкребка для конвеєрної стрічки в санітарних умовах.

Нове лезо шкребка допомагає прибрати сипучий продукт і запобігти його падіння в різних точках конвеєрної стрічки. Сипучий продукт, особливо клейкий харчовий продукт, може прилипати до стрічкового конвеєру і його буде важко вивільнити в належний час; отже, це призводить до втрати продукту, різних проблем прибирання та обслуговування конвеєра.

Нове лезо шкребка доповнює простий дизайн конвеєрної стрічки.

Лезо скребка пропонує нескладну конструкцію з компонентами з нержавіючої сталі і харчовими матеріалами, які обмежують ущелини і можливості для зростання бактерій.

Лезо скребка виготовлено з матеріалів, схвалених FDA, і сертифіковане Міністерством сільського господарства США для використання в харчовій промисловості, включаючи м'ясну, птахівничу і молочну промисловості. Лезо скребка сумісно як з стрічками конвеєрної з твердою поверхнею, так і з пластиковими стяжками на конвеєрній лінії.


Лезо скребка легко встановлюється і розбирається одним клацанням для регулярного очищення і дезінфекції.

Пристрій натягу пружини легко регулюється і забезпечує оптимальний контакт леза з поліуретанових ременем для максимального очищення. Натяг пружини мінімізує знос леза і усуває пошкодження поліуретанового ременя, одночасно забезпечуючи максимальну чистоту.

У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 29.04.2020 Статті