Переваги конвеєрної стрічки і круглих ременів

Переваги конвеєрної стрічки і круглих ременів

Конвеєрна стрічка, круглий ремінь, нескінченний ремінь або кільце ущільнювача вказують на один і той же тип ременя.

Ці круглі ремені не схожі на традиційні конвеєрні стрічки, а використовуються в таких застосуваннях, як конвеєри з лінійним валом і роликові конвеєри. Конвеєрні стрічки вузькі і округлі і часто використовуються як гнучкі зубчасті колеса, ніж традиційні конвеєрні стрічки. Ремені плоскі можуть без проблем підтримувати обертові частини протягом багатьох годин, перш ніж вони зламаються. Використання круглих поліуретанових ременів забезпечує багато переваг для заводського використання, в тому числі:

Сила натягу: Сила натягу цих ременів дивно висока.

Ремені можуть розтягуватися і згинатися на різних швидкостях без натягу або пошкодження матеріалу. Поліуретанові ремені зберігають натяг настільки добре, що їм не потрібне використання додаткового натяжителя ременя для підтримки натягу ременя.

Довговічність: гнучкі ущільнювальні кільця також довговічні. Більшість кілець виготовлені з міцних матеріалів, таких як гнучкий уретан, зміцнений сталлю пластик і інші міцні матеріали, які не будуть легко руйнуватися навіть при впливі хімікатів або ультрафіолетових променів.

Еластичність кільцевими ущільнювачами дивно еластичні, наприклад, для тонкого гнучкого матеріалу. Кільця можуть витримувати велику кількість саден, подряпин і порізів. Жорсткий пластик зберігає свою форму і не зношується в цих умовах.

Низькі експлуатаційні витрати: Багато фабрик використовують цей тип конвеєрної стрічки і ременів плоских, тому що вони не вимагають значного технічного обслуговування. Ремені легко замінити, коли вони зношуються, і їх також дуже легко чистити.

Якщо на пластик потрапить пил, масло або інші захисні покриття, просте миття зробить їх новими.

Різні сорти: ці гнучкі, тонкі ремені бувають різних марок для різних цілей. Харчові безпечні конвеєрні стрічки і ремені абсолютно безпечні для використання з відкритими харчовими речовинами будь-якого роду. Багато виробників поліуретанових ременів також створюють ремені, спеціально призначені для морського і промислового використання.
У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 01.05.2020 Статті