Поширені причини пошкодження конвеєрної стрічки

Поширені причини пошкодження конвеєрної стрічки

Конвеєрні стрічки є життєздатним компонентом в конвеєрній системі. Важливо правильно їх підтримувати і зводити до мінімуму будь-які можливі зупинки або пошкодження, щоб підтримувати максимальний час роботи і термін служби.

У цій статті блогу ми обговоримо деякі поширені причини пошкодження конвеєрної стрічки і деякі способи їх запобігання, щоб ви могли оптимізувати своє виробництво.

1. Абразивний матеріал

Матеріали, оброблювані уздовж конвеєрної стрічки і ременя, з часом зношують поверхню транспортера.

Це особливо актуально для абразивних матеріалів, таких як залізна руда, або там, де конвеєри працюють на високій швидкості, великої продуктивності і обробляють скельний матеріал.

Ці абразивні матеріали можуть також стати недоречними в інших областях, таких як під або уздовж країв конвеєрної стрічки і ременя, викликаючи запобігає знос транспортерної стрічки.

Пропоноване рішення: правильний тип конвеєрної стрічки

Наявність правильного типу конвеєрної стрічки для перевезених матеріалів може знизити швидкість або ризик пошкодження транспортера. Наприклад, конвеєрна стрічка класу "І" стійкі до стирання і тому більш довговічні, ніж ремені загального призначення (класу Б).

Існує безліч різних сортів текстильних / гумових конвеєрних стрічок і ременів плоских, розроблених для різних типів матеріалів. Для отримання додаткової інформації про різні типи сортів стрічки і про те, для чого вони підходять, відвідайте наш повідомлення в блозі: Класи гумових конвеєрних стрічок і для чого вони використовуються.

Пропоноване рішення: гофробортамі для конвеєрної стрічки

Гофробортамі конвеєрної стрічки - це система, яка створює ефективне ущільнення між конструкцією конвеєра і стрічкою транспортерної. Гофробортамі запобігає потраплянню сторонніх матеріалів між стрічкою і конструкцією конвеєра, що може викликати абразивний знос і освіту канавок на стрічці.

Гофробортамі конвеєрної стрічки від Крокус Промсервіс - це чудове уплотняющее рішення, яке ефективно запобігає знос конвеєрної стрічки. Дізнайтеся про його основні характеристики та способи запобігання зносу конвеєрної стрічки тут

2. Засоби для очищення конвеєрної стрічки

2.jpgМатеріал, який залишається прилип до нижньої сторони конвеєрної стрічки, навіть після розвантаження в точці розвантаження, відомий як «повернення».

Повернення може викликати ряд проблем для багатьох компонентів конвеєра. Що стосується пошкодження ременя плоского, зворотний перенос знижує ефективність і термін служби плоских ременів особливо якщо шар зворотного ходу згущується або твердне з часом.

Крім того, коли перенесення застряг на інші компоненти конвеєра, він може постійно контактувати зі стрічкою і ефективно зношувати стрічку.
Пропоноване рішення: правильні рішення для очищення конвеєрної стрічки
Залежно від безлічі факторів пропонується безліч різних типів рішень для очищення ременів. По суті, їх основне призначення - виключити перенесення на ремінь; підтримання в чистоті пояса без потенційно дорогих проблем, викликаних переносом.

Широкий асортимент засобів для чищення ременів може задовольнити будь-які вимоги до чищення плоских ременів:

- Повітряні Ножі

- Шкребки для ременя

- Чистячі засоби

- Спрей Бари

Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як правильно визначити найкраще рішення для очищення конвеєра для вашої системи, зв'яжіться з нами сьогодні за телефоном 067 658 83 55

3. Матеріальні які вдаряють по конвеєрній стрічці

3.jpgВеликий і громіздкий матеріал може пошкодити конвеєрні ролики, рами і конвеєрну стрічку. Коли матеріал комковается і стає більшим чи надмірним, ролики стають менш ефективними.

Коли грудки вдаряються між роликами, плоский ремень розтягується, щоб поглинути сили і викликати напругу. Згодом удар може спотворити ремінь.

Зона удару (де матеріал скидається з кінця одного конвеєра на інший) - це ще одна область, яка схильна до значного пошкодження стрічки.
Пропоноване рішення: ударні ролики
Ударні ролики є гідним рішенням для зниження ударних навантажень матеріалів, що, в свою чергу, знижує знос вашого транспортера.

Ударні ролики, в порівнянні зі стандартними роликами, захищають ремінь стрічку конвеєрну від матеріального удару, поглинаючи і передаючи сили удару.
Пропоноване рішення: ударні ліжка
Ударні ліжка використовуються замість ударних роликів.

Вони зазвичай встановлюються під поясом і зонами удару і поглинають сили удару від падаючого матеріалу.

Ударні опори забезпечують більшу опору для конвеєрної стрічки і закривають зазори, залишені ударними роликами.

4. Конвеєрна стрічка з нерівними краями

4.jpgЗнос конвеєрної стрічки відбувається, коли вона більше не вирівняна в своєму первісному або рекомендованому положенні на структурі конвеєра.

Це призводить до того, що край конвеєрної стрічки тертися об навколишні компоненти і конструкцію і стає пошкодженим.

Це загальна проблема, яка може бути викликана цілим рядом чинників, таких як накопичення матеріалу (перенесення), стан ролика / холостого ходу, стан або тип запізнювання шківа і навіть стан самого ременя.
Пропоноване рішення: стежать ролики
Стежать ролики виконують послідовну корекцію, щоб конвеєрна стрічка і ремінь працював плавно, рівно і по центру. Вони являють собою недороге і не потребує особливого догляду рішення проблеми неправильної прокладки ременя і можуть бути легко встановлені.

Напрямні ролики мають безліч ключових функцій, які допомагають відслідковувати хід стрічки.


5. Пошкодження очищувача конвеєрної стрічки

5.jpgСистема очищення стрічки, яка не підходить для вашого застосування або неправильно встановлена, може стати джерелом пошкодження вашої конвеєрної стрічки. Наприклад, скребки для ременя є ефективними очисниками, але зношене твердосплавне лезо може порвати ремінь.
Пропоноване рішення: правильний тип леза на скребки
Важливо, щоб в вашому випадку використовувався правильний тип леза скребка, будь то поліуретан або карбід, або щось більш ексклюзивне.

Поліуретанові або твердосплавні леза можуть допомогти вам визначити, чи є у вашій системі правильний тип леза.

Для більш глибокого аналізу правильного типу леза, зв'яжіться з нами сьогодні за 0676588355 або за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пропоноване рішення: поточне обслуговування
Регулярне технічне обслуговування є найбільш ефективним способом запобігання пошкодження конвеєрної стрічки по будь-якої причини. Технічне обслуговування визначатиме будь-які потенційні ризики або проблеми, області для поліпшення, а також зношені або вийшли з ладу компоненти. Це включає зношені леза скребка, які представляють ризик фізичного пошкодження конвеєрної стрічки.

Ми аналізуємо причини, за якими регулярне технічне обслуговування має вирішальне значення для забезпечення максимальної продуктивності і продуктивності вашої системи

У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 02.05.2020 Статті