Види гумових конвеєрних стрічок і для чого вони використовуються

Види гумових конвеєрних стрічок і для чого вони використовуються

Якщо подивитися на гумові конвеєрні стрічки, на поверхні все вони виглядають дуже схоже.

Однак при правильному проектуванні і виготовленні кожна специфікація гумових конвеєрних стрічок може володіти особливими властивостями для конкретних застосувань. Наступні різні марки гуми відповідають стандарту ГОСТ 20-2018.
Тип стрічки Опис 
И Зносостійкий
БКНЛ-65 Статистична електрика
1.2ШМ, 2ШМ Вогнестійкий
Легких умов
2.2 Загальне призначення
2Т1, 2Т2, 2Т3 Статичну електрику і вогнестійкість
М,МС Спеціальні властивості

Хочете почати з основ? Дізнайтеся більше про гумових / текстильних конвеєрних стрічках в нашому блозі «Розуміння текстильних стрічок».


Тип И - Стійкість до стирання

Стійка до стирання гума конвеєрної стрічки, також відома як типу И, використовується, коли транспортується матеріал дуже грубий і абразивний, що призводить до занадто швидкого зносу гуми з конвеєрної стрічки. Спеціальна система очищення конвеєра, така як щітки, скребки та / або бортик конвеєра, також може сприяти зносу конвеєрної стрічки.

Оцінка Каучук використовується, коли знос конвеєрної стрічки відбувається занадто швидко при використанні марок загального призначення. Незважаючи на те, що гума типу И є більш дорогою, ніж марки загального призначення, вартість зняття і установки змінних конвеєрних стрічок часто може бути надмірною. Отже, використання зносостійкої гуми може бути більш економічним.

Прикладом використання гумової стрічки типу И може служити залізорудний конвеєр. Залізна руда є дуже абразивним матеріалом і швидко зношує стандартну гуму. Ступінь гуми забезпечить конвеєру велику довговічність і збільшить час перебування на конвеєрі.


Тип БКНЛ-65 - статичну електрику

Як випливає з назви, гумова конвеєрна стрічка або ремені плоскі, яка проводить статичну електрику, проводить статичну електрику, що створюється в процесі транспортування і транспортування, і розряджає електричний заряд - зазвичай в заземлюючий канал.

Мінімізація іскор від статичної електрики є необхідністю, коли в присутності потенційно вибухонебезпечних матеріалів такі гази, рідини, порошок і пил, тому що ризик вибуху може бути смертельним.

Широке використання гумових ременів класу БКНЛ-65 на алюмінієвому заводі. Алюміній зазвичай може розряджати надлишкові електрони, які можуть викликати накопичення статичної електрики. Провідні статичну електрику поліуретанові ремені використовуються для поглинання надлишкових електронів і їх безпечного розряду.


Тип 1.2ШМ, 2ШМ - вогнестійкий

Вогнестійкі стрічки зазвичай використовуються при транспортуванні нагрітих матеріалів. Каучук володіє природними властивостями, які можуть спалахнути і згоріти.

Гумові ремені і конвеєрної стрічки класу 1.2ШМ, 2ШМ володіють додатковими властивостями, які підвищують температуру займання і підвищують вогнестійкість.

Прикладом використання гумових ременів класу 1.2ШМ, 2ШМ є підземні шахти, вугільні шахти та електростанції. Якщо гумова конвеєрна стрічка потрапить під землю, небезпека диму і повітря може бути смертельною, тому для зниження ризику зазвичай використовуються вогнестійкі стрічки.

Роботи на вугільних шахтах і електростанціях пов'язані з тепловими процесами. Вогнестійкі ремені допомагають знизити ризик нагрівається процесу, що викликає загоряння конвеєрної стрічки.


Тип 2Л, 2.2 - легких умов, загальне призначення

Гума конвеєрної стрічки загального призначення є найбільш поширеним типом гумової конвеєрної стрічки і використовується, коли спеціальні властивості не потрібні для застосування.

Каучук типу 2Л має нижчу якість порівняно з типу класу 2.2. Каучук типу 2.2 має більшу твердістю, більш стійкий до стирання і має більшу міцність в порівнянні з типом 2Л. Тому єдина різниця між маркою 2.2 і каучуком класу 2Л полягає в якості гуми.


Тип 2Т1, 2Т2, 2Т3 - статичну електрику і вогнестійкість

Це поєднання як гуми конвеєрної стрічки типу БКНЛ-65, так і типу 1.2ШМ, 2ШМ. Гумові конвеєрні стрічки типу 2Т1, 2Т2, 2Т3 є провідними статичної електрики і вогнестійкими. Причина, по якій ця комбінація існує, полягає в тому, що комбінація є широко використовуваною.


Тип М, МС - спеціальні властивості

Гумова стрічка типу М, МС - це спеціально розроблена конвеєрна стрічка, призначена для конкретної мети. Цей сорт використовується, коли гумові властивості не відповідають жодній з інших категорій.

У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 05.05.2020 Статті