Леза скребка для конвеєрної стрічки з поліуретану і карбіду

Леза скребка для конвеєрної стрічки з поліуретану і карбіду

Скребки для стрічкових конвеєрів - це неймовірно ефективне рішення для очищення стрічкових конвеєрів завдяки своїй здатності безпосередньо соскребать продукт з конвеєрної стрічки.

Вони, як правило, є основним засобом очищення стрічки в конвеєрній системі. Однак не всі скребки зроблені однаково.

Стрічкові шкребки відрізняються один від одного безліччю способів. Ці відрізняються чинники включають в себе фітинги, розмір валу, довжину і склад, а також розмір леза, кількість і склад.

Найбільш популярним вибором з точки зору складу леза є поліуретан і карбід. Ми аналізуємо міркування при виборі між цими двома матеріалами.

Поліуретан (поли)

Поліуретан є полімер, що складається з органічних ланок, з'єднаних карбаматні зв'язками. Простіше кажучи, поліуретан - це різновид пластику.

Поліуретан використовується в багатьох різних областях застосування і випускається у всіх різних формах.

Наприклад, поліуретан використовується для створення піни в губах піни. Він також використовується для виробництва шин з високим опором. Області застосування поліуретану незліченні.

Як матеріал, поліуретан може бути налаштований в залежності від обраного застосування. Обрана формула може бути змінена для задоволення багатьох цілей.

Поліуретан є більш м'яким матеріалом в порівнянні з карбідом і може використовуватися на нових, старих або зношених ременях. Це особливо ефективно, коли поверхня стала зношеної або нерівною.

3.jpgНа скребки для ременя поліуретанові леза, як правило, недостатньо міцні, щоб пошкодити саму конвеєрну стрічку, і тому більш щадні, коли щось йде не так.

У міру зношування конвеєрних стрічок часто зустрічаються деформації, тріщини і вм'ятини. Поліуретанові леза здатні зношуватися в формі ременя в розумні терміни, що забезпечує ефективну очистку в різних умовах.

Недоліком поліуретану є те, що більш м'який матеріал має більш високу швидкість зносу. Через відмінності в твердості поліуретан зношується швидше, ніж карбід, тому поліуретанові лопаті виготовляються з більшою допустимою зносостійкість, щоб отримати прийнятний термін служби.

Карбід відноситься до будь-якого класу хімічних сполук, в яких вуглець з'єднується з металевим або напівметалевим елементом.

У наших цілях під карбідом розуміється карбід вольфраму, який цінується за свою фізичну твердість, міцність і стійкість до хімічного впливу навіть при високих температурах.

Завдяки своїм властивостям з високим опором твердосплавні леза обрані для важких умов експлуатації, так як швидкість зносу лез низька. Однак ті ж властивості можуть викликати проблеми зі зношеними або пошкодженими поліуретановими ременями.

Твердосплавні леза не зношуються так швидко, як поліуретанові леза, і не поступаються тріщинах і вм'ятин. Це може привести до того, що твердосплавні леза можуть зачепитися за будь-яку несправність конвеєрної стрічки і пошкодити механізми ножів і саму конвеєрну стрічку.

Твердосплавні леза, як правило, найкраще підходять для нових конвеєрних систем, коли стрічка не пошкоджена або чи не зношена. Коли ремінь зношується, твердосплавні леза можуть при необхідності перемикатися на поліуретан.

Резюме

І поліуретан, і карбід роблять чудовий вибір матеріалу для ваших лез. Вони обидва міцні, зносостійкі і довговічні в порівнянні з іншими матеріалами, такими як гума. Однак вкрай важливо, щоб рішення грунтувалося на ваших конкретних експлуатаційних потреб.

При порівнянні поліуретану і карбіду основна увага приділяється зносу і ризику зносу в залежності від потреб застосування і стану конвеєрної стрічки.


У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 09.05.2020 Статті