Що таке спрей-бар для конвеєрної стрічки

Що таке спрей-бар для конвеєрної стрічки

Що таке спрей-бар?

Розпилювач являє собою систему труб з декількома рівномірно розташованими розпилювальними насадками.
Розпилювальні насадки використовуються для диспергування рідини, зазвичай води, в бажаному порядку.

Розпилювальні форсунки можуть використовуватися для розпилення рідини по площі, збільшення площі поверхні рідини або для створення сили удару на поверхні.

Залежно від передбачуваного застосування, розпилювальні насадки вибираються за характеристиками розпилення. При об'єднанні в групи, як у випадку з розпилювальної штангою, необхідні характеристики розпилення використовуються для розподілу рідини по більш широкій області.


Тримати це в чистоті і порядку

При очищенні конвеєрної стрічки розпилювальна штанга використовується для рівномірного розподілу води по ширині транспортерної стрічки.

Вода розподіляється по поверхні плоского ременя або для скупчення матеріалів всередині води, створюючи бруд або осад, так що вони можуть бути більш ефективно зіскрібаючи з поверхні скребком для конвеєрної стрічки.

В іншому випадку вода використовується для впливу на поверхню, щоб витіснити частки з поверхні стрічки і піти з водою під час процесу соскабливания.

Залежно від характеристик матеріалів, що транспортуються і передбачуваного застосування тиск розпилення і структура відіграють важливу роль в досягненні вашого результату.

Де зазвичай розташований розпилювач?

Зазвичай розташований між первинним і вторинним скребком, розпилювальна штанга призначена для позиціонування розпилювальних форсунок в найбільш ефективному становищі по відношенню до поверхні конвеєрної стрічки.

Відстань і кут до поверхні ременя повинні бути оптимізовані для максимальної ефективності очищення.

Після того, як первинний скребок виконав свою початкову функцію очищення, деяка кількість матеріалу все ще може бути присутнім. Цей матеріал відомий як «перенесення». Для подальшого зменшення виносу вода розпорошується на поверхню ременя. Вода використовується для пом'якшення перенесення і вимивання частинок в жолоб, які будуть повторно змішуватися з потоком матеріалу.

У цій конфігурації вторинний скребок, розташований після розпилювальної штанги, завершує очищення конвеєрної стрічки, а також видаляє всю воду, що залишилася з конвеєрної стрічки.

Іншою поширеною конфігурацією є установка розпилювальних стрижнів між вторинним і третинним скребком. Це додає додатковий рівень очищення, що призведе до найкращої можливої ​​очищення конвеєрної стрічки.


Різні застосування і інше використання


Пилопригнічення

Розпилювачі також можуть бути використані для боротьби з пилом. Коли пилоутворювальну матеріали аеруються або піддаються впливу рухомих повітряних потоків, частки можуть відділятися і нестися в повітря.

У разі транспортуються матеріалів швидкість стрічки конвейрного або навіть порив вітру може привести до утворення пилу. У цих випадках простим зволоженням поверхневого матеріалу може бути ефективна контрзахід.

Інша основне місце пилоутворення - це місце, де матеріал порушений. Добре відомі місця розташування можуть включати пункти навантаження, жолоби, дробарки і екрани.

Розпилювачі можуть бути ефективні в багатьох з цих місць, щоб зменшити кількість пилу, яка може потрапити в навколишнє середовище.

У цьому випадку рідина розпилюється в повітря або туман, утворюючи краплі води, які використовуються для захоплення частинок пилу. Краплі або розпорошуються до джерела пилу, або перенаправляються за допомогою вентилятора до місця утворення пилу. Пил уловлюватиметься краплями і переноситися до землі під дією сили тяжіння.

У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 11.05.2020 Статті