Відновлення шківа проти заміни шківа з конвеєрною стрічкою

Відновлення шківа проти заміни шківа з конвеєрною стрічкою

Шківи - це міцна, стабільно працююча частина обладнання, розрахована на тривалий термін експлуатації.

Але після багатьох років використання в кінцевому підсумку відбувається знос, і шків може зноситися і, можливо, навіть пошкодитися.
Рішення тоді полягає в тому, щоб або відремонтувати або відремонтувати шків, або повністю замінити шків. Ми обговоримо переваги і недоліки кожного з них, щоб допомогти вам вибрати правильний вибір для ваших вимог до шківа.

Що включає в себе ремонт / відновлення шківа?

Відновлення шківа - це процес продовження терміну служби старого шківа.

Процес може включати в себе:

Шліфування

Цей процес включає в себе згладжування оболонки шківа, так що може бути застосоване нове відставання.

Випробування на розрив корпусу і вала

Корпус і вал шківа проходять спеціальні і суворі випробування, щоб визначити, чи знаходяться вони в робочому стані або їх необхідно замінити.

Тестування також може показати, що викликало вихід з ладу шківа. Крокус Промсервіс може перепроектувати і / або модифікувати існуючу конструкцію шківа, щоб зменшити проблему з відновленим шківом.

Ми також можемо надати повний детальний звіт про наші результати і наших рекомендаціях.

Повторне відставання від раковини

Більшість шківів мають запізнювання, щоб захистити корпус шківа від зносу. Згодом відставання буде стиратися. Заміна запізнювання забезпечить захист корпусу шківа і підтримку тяги конвеєрної стрічки. Швидкість зносу відстаючих залежить від матеріалу відстаючих.

Повторне відставання шківа включає видалення старого відсталого матеріалу і заміну його новим шаром.

Крокус Промсервіс пропонує повний спектр варіантів повторного лагірованія, в тому числі лакування з гарячою вулканізованої гуми з конвейрного ленті, лакування з гуми з холодною зв'язкою, керамічне відстоювання з гумовим покриттям і керамічне відстоювання з прямим зв'язком.

Наш асортимент варіантів запізнювання шківів можна знайти тут, або, якщо вам потрібна додаткова інформація про те, який варіант запізнювання вам підходить, прочитайте нашу статтю в блозі «Запізнення шківів - які мої варіанти? ».

Заміна підшипникового вузла і вузла блокування

Шківи Крокус Промсервіс розроблені з теоретично нескінченними оболонками.

Тому часто саме підшипник і вузол блокування є першим механічним компонентом, який зношується протягом всього життєвого циклу шківа.

Для заміни старого комплекту можна встановити новий підшипник і вузол блокування.

Зовнішня обробка

Нарешті, шків з конвеєрною стрічкою може бути пофарбований розпиленням або покритий для повторення його первісної естетики. Це також може захистити вищерозміщений метал від іржі і корозії.

Що включає в себе заміна шківа?

Простіше кажучи, вся оболонка і вал шківа повинні бути повністю замінені на нові.

Який варіант вибрати?

Простіше кажучи, ремонт або відновлення шківа на якій перемещаеться конвеєрна стрічка рекомендується, коли корпус і вал шківа все ще знаходяться в хорошому стані. Якщо відстаючі, підшипники, або замок в зборі зношені, Налагодження робота допоможе вам заощадити витрати на повну заміну шківа.

Для шківа з пошкодженої оболонкою (а в деяких випадках і вала) рекомендується провести повну заміну шківа. Це пов'язано з тим, що ці компоненти складають значну частку вартості шківа, і може бути більш економічним замінити весь шків.

Пошкодження лицьової частини шківа
Пошкодження кінця шківа, що викликає вм'ятину з плином часу
Пошкодження шківа, що приводить до сильної вм'ятині

Якщо шків з пошкодженим валом або оболонкою продовжує працювати, це може привести до простою конвеєра, проблемам з рухом і пошкодження конвеєрної стрічки.

Резюме

Заміна шківів є економічно ефективним рішенням для обслуговування вашого обладнання, однак це залежить від індивідуальних обставин.
У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 12.05.2020 Статті