Чи існують конвеєри без обслуговування?

Чи існують конвеєри без обслуговування?

Конвеєрні стрічки, навіть не потребують технічного обслуговування, представляють собою машини з безліччю рухомих частин.

Перевірка і очищення потрібні, якщо ви хочете, щоб ваша конвеєрна стрічка, яка не потребує технічного обслуговування, була звільнена від технічного обслуговування і витягувала максимальну вигоду з ваших вкладень в конвеєрну стрічку.

Огляд та очищення допоможуть запобігти перетворенню дрібних проблем у великі проблеми з технічним обслуговуванням, які можуть привести до серйозних зупинок роботи вашої конвеєрної системи. Ваш обслуговуючий персонал конвеєра повинен розробити процедуру перевірки і очищення ваших конвеєрних стрічок.

Ретельні записи, які деталізують періодичну перевірку і очистку, повинні зберігатися і записуватися.

Навіть з конвеєрною стрічкою, яка не потребує технічного обслуговування, хороше ведення обліку допоможе інспекційному і ремонтному персоналу швидко визначити потреби в обслуговуванні, якщо вони почнуть відбуватися. З належною документацією обслуговуючий персонал може усвідомити необхідність більш частого очищення, з'ясувати, чи використовують співробітники неналежним чином використання конвеєрної стрічки або визначити інші причини зносу вашої конвеєрної системи.

При звичайних умовах експлуатації двигун, поліуретановий ремінь і раму конвеєрної стрічки слід періодично перевіряти на предмет ненормального зносу або навантаження. В умовах високої швидкості або безперервного використання рекомендується проводити більш часті перевірки. У брудних або сальних умовах експлуатації рекомендується проводити щоденну перевірку ременя, доріжок поліуретанового ременя і опор ременя. Необхідність очищення повинна бути виявлена ​​під час кожного процесу перевірки і проводитися при необхідності.

Незалежно від того, чи потрібні вам періодичні, часті або щоденні перевірки і збирання, включіть їх в свій графік. Попереднє планування дозволяє вашим співробітникам виконувати роботу, не перериваючи виробничий процес.

У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 15.05.2020 Статті