Холодна і гаряча вулканізація конвеєрної стрічки

Холодна і гаряча вулканізація конвеєрної стрічки

Холодна і гаряча вулканізація конвеєрної стрічки

Вступ

Коли мова йде про покупки конвеєрної стрічки і відставанні гумового шківа, завжди є два способи склеювання: холодна вулканізація і гаряча вулканізація конвеєрної стрічки.

Є кілька основних переваг і недоліків кожного методу. Але ви дійсно знаєте, що входить в кожен процес, або коли використовувати кожен метод? Нижче описані деякі аспекти кожного методу, які ви можете враховувати при виборі методу.  


Холодна вулканізація

Метод холодного вулканізованого склеювання виконується шляхом приклеювання смуг гуми відстаючих безпосередньо до кожуха шківа. Процес менш складний і менш складний, ніж гаряча вулканізація. 
 

Переваги - холодної вулканізації

Одним з переваг холодного вулканізованого з'єднання є більш дешевий процес в порівнянні з гарячим вулканізовані. Бути менш залученим і простим у виконанні не тільки допомагає знизити витрати, але і час виконання замовлення також скорочується. Іншим ключовим перевагою є те, що процес може виконуватися на місці без зняття шківа з конвеєра. Холодне вулканізованої склеювання є основним методом аварійного ремонту. 

Недоліки - холодної вулканізації

Одним з недоліків використання холодного вулканізованого з'єднання є те, що існує більше потенційних способів руйнування.

Один з поширених способів виходу з ладу викликаний зазорами між гумовими смужками. Клей і наповнювач, який використовується для з'єднання гумових смуг, можна прати, залишаючи зазори в відстаючих. Це може дозволити воді проникати через запізнення і може привести до корозії корпусу шківа. Корозія оболонки шківа може привести до того, що гумове покриття відірветься від корпусу шківа. Коли шків відремонтований, кожух шківа може потребувати механічній обробці для видалення корозії і може привести до зменшення товщини кожуха. Через підвищених режимів відмови середній термін служби холодної вулканізованої лаги зазвичай менше, ніж гарячої вулканізації.  

Резюме - Холодна вулканізація
Переваги
• Дешевший метод склеювання
• Менш складний і більш зручний
• Може бути виконаний без зняття шківа з конвеєра
• Більш короткий час виконання замовлення

Недоліки
• Додаткові режими відмови
• Середній коротший термін служби
9.jpg
Гаряча вулканізація
Спосіб гарячого вулканізованого склеювання конвеєрної стрічки виконується шляхом нанесення безперервного шару гуми навколо оболонки шківа. Процес включає плавлення і затвердіння гуми в печі з гарячою парою, щоб усунути будь-які зазори, і сполуки, що утворюють безперервний шар гуми транспортерної стрічки.  

Переваги - гаряча вулканізація
Одним з переваг гарячого вулканізованого з'єднання конвеєрної стрічки є те, що зв'язок між гумою і оболонкою шківа набагато міцніше в порівнянні з холодним вулканізовані лаком.

Також існує менше способів відмови конвеєрної стрічки, тому що процес усуває зазори в зазорі, а затвердіння паром знижує ризик відділення гумової частини конвеєрної стрічки від оболонки шківа. 

Недоліки - гаряча вулканізація
Загальна гаряче вулканізованої з'єднання конвеєрної стрічки є найкращим методом з точки зору терміну служби і продуктивності. Однак одним з недоліків є те, що процес є більш складним. Це призводить до збільшення часу виконання замовлення. Купити конвеєрну стрічку, а також дізнатися вартість яка вище в порівнянні з холодним вулканізовані з'єднанням. Процес не може бути виконаний на місці і вимагає спеціального обладнання. Цей процес не рекомендується для аварійного ремонту.    

Резюме - Гаряче вулканізованої з'єднання транспортера
Переваги
• Міцніший метод склеювання транспортерної стрічки
• Менше режимів відмови конвеєрної стрічки
• Тривалий термін служби

Недоліки
• Процес дорожчий
• Не може бути виконаний на місці
• Не підходить для аварійного ремонту
• Більш тривалі терміни

У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 17.05.2020 Статті