Як вибрати конвеєрну стрічку для гірських порід

Як вибрати конвеєрну стрічку для гірських порід

Існує безліч деталей і компонентів, які допомагають надавати руху конвеєрну стрічку, незалежно від її місця розташування або застосування продукту.

Існує велика кількість запчастин лебідки, підшипники, муфти, редуктори, двигуни, гідравлічні муфти і скребки - не кажучи вже про конструкції.

Але одним з найбільш ігнорованих компонентів, що беруть участь в налаштуванні конвеєра, є не що інше, як конвеєрна стрічка - основний компонент, який призначений для фактичної підтримки і транспортування продукту з точки А в точку Б.

У цьому пості будуть детально розглянуті різні типи конвеєрних стрічок і вирішальні чинники, які слід зважити при виборі для вашого конвеєра.

СКЛАД КОНВЕЄРНОЇ СТРІЧКИ

Звичайні конвеєрні стрічки складаються з трьох шарів.

Там є верхній шар або Робоча зона, на яку спирається продукт при транспортуванні. Середній шар також відомий як каркас, який допомагає підтримувати конвеєрну стрічку або ремінь поліуретановий. Каркас, як правило, виготовляється з металу або тканини. Тоді є нижній шар неробочий який використовується для переміщення стрічки конвеєрної.

Сьогодні транспортерні стрічки бувають декількох категорій. Фактично, є три популярних типу конвеєрних стрічок для підземних застосувань.

Категорії конвеєрних стрічок для підземних робіт включають в себе:

Багатошарові

Цей ремінь поліуретановий  або конвеєрна стрічка складається з різних шарів тканини, які розділені гумою, що допомагає послабити вплив. Багатошаровий вид стрічки, як правило, довговічні.

УДАРОСТІЙКІ СТРІЧКИ

Ударопрочность - два головних атрибуту цього типу конвеєрної стрічки, які мають пряжу і поліамід з обох сторін.

СТАЛЕВИЙ КОРД

Ці конвеєрна стрічка закріплена сталевими тросами, які проходять по всій довжині траспортеру.

МІРКУВАННЯ ЩОДО ВИБОРУ ГІРСЬКОГО КОНВЕЄРА

Найважливішим фактором при виборі правильної конвеєрної стрічки є продукт, який він буде транспортувати і де він буде знаходитися.

Само собою зрозуміло, що конвеєри, що транспортують упаковку або легкі матеріали на фабриках або складах з контрольованою температурою, не матимуть тих же вимог, що і конвеєри, що перевозять важкі продукти під землею в шахтах і кар'єрах.

Ось чому застосування і навколишнє середовище повинні бути головними міркуваннями при виборі і купівлі конвеєрної стрічки. Подібно до того, як компоненти конвеєра повинні працювати добре для підтримки продуктивності, розриви стрічки, розриви або пошкодження можуть також зірвати роботу конвеєра в цілому, що призведе до зниження продуктивності і втрати прибутку.

Крім середовища застосування і конвеєра, тут ми розглянемо деякі інші ключові фактори, які відіграють роль у виборі конвеєрної стрічки.

ВОГНЕТРИВКИЙ

Якщо ваш гірський конвеєр працює в підземній середовищі, то він, ймовірно, повинен відповідати вимогам ГОСТ 20-2018 по вогнестійкості.

Переконайтеся, що ви в повній мірі обізнані про правила і положеннях, які можуть вплинути на тип стрічки, обраної для вашого конвеєра, щоб забезпечити максимальну безпеку при роботі, не кажучи вже про дотримання вимог.

СТРОК СЛУЖБИ

Деякі конвеєрні стрічки мають термін служби довше, ніж інші, і певні фактори, такі як довговічність, важливі в залежності від конкретного типу навколишнього середовища.

Конвеєри, що працюють під землею або транспортують матеріали з шахт і кар'єрів, пред'являють більш високі вимоги до конвеєрній стрічці, ніж лінія на заводі, що перевозить порожні коробки.

Зрозуміти ваші потреби, коли мова заходить про довговічність і міцності. Недотримання цієї вимоги може привести до зниження продуктивності і збільшення часу простою.

Стійкість до корозії

Так, конвеєрна стрічка і ремені поліуретанові можуть корродировать - особливо ті, які включають метали в свій склад.

Хоча корозія може і не викликати особливих занепокоєнь на обладнанні з клімат-контролем, вона може створювати деякі проблеми на конвеєрах, розташованих під землею, де температура, рівень вологості і вологість мають тенденцію до коливань.

ШИРИНА І ДОВЖИНА КОНВЕЄРНОЇ СТРІЧКИ І РЕМЕНЯ

Точно так же, як всі ремені не призначені для одного і того ж застосування, вони безумовно не мають однакову ширину або розміри.

Наприклад, ремені, які ви бачите на конвеєрних доріжках в касі продуктового магазину, набагато менше по ширині і довжині, ніж ті, які ви знайдете під землею при транспортуванні продукту з шахти.

Хоча багато транспортерні стрічки можуть бути виготовлені на замовлення, щоб відповідати певній бажаної довжині і ширині, завжди краще знати ваші вимоги до розмірів.

ТЕМПЕРАТУРА

Це вписується в нашу мету: переконатися, що обраний вами стрічка конвеєрна підходить до продукту або матеріалами, які буде транспортувати конвеєр, і до умов, в яких він буде встановлений, але температуру застосування важливо обговорити самостійно.

Одна справа, якщо ремінь поліуретановий  відповідає вищезгаданій частині 14 стандарту ГОСТ 20-2018, але обробка гарячих матеріалів - це свого роду тварина. Проте, якщо ви перевозите матеріали, які нагріті до 220 ° F, в той час як стрічка конвеєрна може не загорітися, він може бути непоправно пошкоджений.

У таких ситуаціях конвеєрна стрічка або ремінь поліуретановий з певними тепловими властивостями може стати в нагоді.

ВИБІР КРАЩОГО КОНВЕЄРНОЇ СТРІЧКИ

Не забувайте про конвеєрній стрічці при розробці системи для вашого наступного проекту. Це ключовий елемент загальної загадки в забезпеченні того, щоб цілі продуктивності і прибутку були не тільки досягнуті, але і перевищені.

Крокус Промсервіс пропонує повну лінійку продуктів, таких як стрічки загального призначення, важких умов, теплостійкі, шахтні, заміна, ремонт конвеєрних стрічок і багато іншого.

Опубликовано: 20.05.2020 Статті