Конвеєрна стрічка - нижнім шар з тканини

Конвеєрна стрічка - нижнім шар з тканини

Конвеєрна стрічка у який нижній шар тканинний зношуються на розсувних столах і завжди використовуються там, де конвеєри не працюють з рухомою конструкцією з технічних причин.  

У порівнянні зі стандартною стрічкою конвеєрної вони мають більш низький коефіцієнт тертя між ременем і каркасом. Це мінімізує знос конвеєрної стрічки і підвищує ефективність. Стрічкові конвеєри задньою частиною використовуються, коли матеріали переміщаються на несучої стороні ковзаючим рухом. Конвеєрна стрічка задній частині особливо зносостійкі завдяки спеціальному нижнього шару в натяжній елементі. Ремені мають низький коефіцієнт тертя ковзання. 

Підходить для легких матеріалів.


Використовується там, де ремені поліуретанові рухаються по сталевий, дерев'яної або іншій поверхні з низьким коефіцієнтом тертя (змінна станина), а також для ременів плоских з низьким коефіцієнтом тертя задньої і верхньої кришкою.

У порівнянні зі стандартною конвеєрною стрічкою вона має більш низький коефіцієнт тертя між стрічкою транспортерної з каркасом, що зводить до мінімуму знос конвеєрної стрічки і підвищує ефективність.  

Структура:

  1. Верхній робочий шар, може бути плоский або шераховатий
  2. тканинні шари
Області застосування:
  • Автомобільна промисловість
  • гумова промисловість
  • Деревообробка / лісопильного
  • переробні заводи
  • переробка брухту
Може бути маслостойкой марки, використовуваної для лісової промисловості.

Матеріал обкладинки

Поліестер / нейлон

Поліестер / закручена

Поліестер / моно

Бавовна

Бавовна і поліестер / нейлон

У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку, за найвигіднішими цінами!
Опубликовано: 10.06.2020 Статті