Регулярне обслуговування важливо для вашої конвеєрної системи

Регулярне обслуговування важливо для вашої конвеєрної системи

Важливість регулярного технічного обслуговування конвеєрної стрічки іноді можна випустити з уваги.

Від невеликих операцій до найскладніших систем, що обробляють сотні тисяч тонн матеріалу, постійне і постійне технічне обслуговування - надійний спосіб продовжити термін служби будь-конвеєрної стрічки і його компонентів.

Ми перерахуємо основні причини, за якими регулярне технічне обслуговування є обов'язковим, щоб заощадити на неабияких витратах, пов'язаних з питаннями гігієни праці та техніки безпеки, повною відмовою системи і несподіваним відключенням.

1. Підтримує обладнання в хорошому стані і стані

444.jpg

3333.jpg


Регулярне технічне обслуговування гарантує, що вся ваша конвеєрна стрічка і її специфічні компоненти залишаються в хорошому стані. Нехтування загальним технічним обслуговуванням, безсумнівно, призведе до запобіжної витрат на заміну зношеного і вийшло з ладу.

2. Зменшує швидкість зносу обладнання, наскільки це можливо

4.jpg
Існує безліч методів, які можуть бути застосовані до компоненту конвеєра, щоб знизити швидкість зносу і продовжити термін його служби.

Наприклад, установка гофробортамі конвеєра на конвеєрній стрічці, особливо в місцях, де матеріал може застрягти внизу, знизить ризик пошкодження стрічки транспортерної, викликаний впровадженим матеріалом.

Гарантія того, що ваше обладнання працює належним чином, також допоможе запобігти непотрібному знос.

Перестановка, перенастроювання і повторна калібрування обладнання відповідно до рекомендованими робочими точками може знизити швидкість зносу. Це особливо актуально у випадку з кривою конвеєрною стрічкою.

Однак для ефективного застосування цих заходів слід регулярно проводити технічне обслуговування, щоб спочатку виявити ці точки підвищеного зносу.

3. Визначення потенційних і існуючих проблем

5555.jpg

Потенційні і існуючі проблеми, які можуть і будуть приводити до дорогих і несподіваним відключень, можуть бути виявлені шляхом постійного, регулярного і ретельного технічного обслуговування.

Невеликі проблеми тепер можуть призвести до великих проблем пізніше. Наприклад, невелика скеля, затиснута між роликами і ременем, викликає знос ременя, або зношений твердосплавний скребок, протикає крізь поліуретановий ремінь і подрібнення всю довжину ременя.

Компанія Крокус Промсервіс спостерігала обставини, коли неправильні типи транспортерної річний на шківах викликали непотрібний знос плоского ременя і потенційно приводили до сотням тисяч додаткових і уникнути витрат на технічне обслуговування.

4. Створює можливості для підвищення ефективності та оптимізації

6666.jpg

Крім виявлення потенційних проблем, регулярне технічне обслуговування також може стати можливістю визначити області, які можна оптимізувати для підвищення ефективності.


Якщо конвеєрна стрічка чиста і вільна від перешкод, при поточному обслуговуванні можна визначити області, які потребують поліпшення.

Це може бути що завгодно, від поновлення продукту або типу продукту (наприклад, від стандартного вала скребка до забирається вала для спрощення технічного обслуговування) або переходу на більш підходящі продукти на основі проб і помилок.

5. Покращує видимість конвеєрної системи, щоб допомогти у виявленні проблем

7777.jpg

88888.jpg

Регулярно обслуговуються стрічки конвеєрної від пилу, перенесення, розливу та інших перешкод, будуть легше оглядати на предмет потенційних проблем і небезпек.

Наприклад, знос шківа може бути легко виявлено, якщо в системі немає пилу і виносу, що гарантує заміну хитання до того, як оболонка шківа буде пошкоджена.

6. Покращує гігієну праці та безпеку

9999.jpg

Само собою зрозуміло, що справна експлуатація конвеєрної стрічки з меншою ймовірністю створить загрозу для здоров'я і безпеки на виробництві для співробітників, які працюють з операцією або поруч з нею.

Наприклад, забруднення пилом через погану роботи або відсутності систем, що містять матеріали (наприклад, гофробортамі конвеєрної стрічки), може призвести до поганої видимості для працівників.

Погана видимість може привести до серйозних загроз безпеки і навіть смерті.

Персонал, який бере участь в поточному техобслуговуванні, також буде більш досвідченим у виявленні потенційних і існуючих проблем.

Технічний аудит і технічне обслуговування Крокус Промсервіс

Крокус Промсервіс пропонує широкий спектр перевірок конвеєрної стрічки. Гірничодобувна промисловість зазвичай розглядає конвеєрні системи як зону високого ризику.

Оскільки конвеєрні системи дуже складні, у Крокус Промсервіс є досвідчена команда, яка проводить аудиторські перевірки конвеєрів будь-якого розміру і складності системи. Ми вважаємо, що профілактика є ключем до ефективної мінімізації ризику.

Крокус Промсервіс може розробити плани життєвого циклу і профілактичного обслуговування. У плані викладено програму, яка допоможе вам підтримувати роботу обладнання на високому рівні ефективності.

Звіти виявляють потенційні і критичні проблеми і допомагають мінімізувати час, що витрачається на вимкнення та аварії.

Щоб дізнатися більше про наших аудитів і планах життєвого циклу і профілактичного обслуговування, зателефонуйте нам по телефону 044 495 4503 або 0676588355.
У нас Ви можете купити конвеєрну стрічку по самим низьких цінах, доставка по всій Україні! 
Опубликовано: 03.05.2020 Статті